מעוניינים בייעוץ מקצועי?

השאירו פרטים לתיאום.

או התקשרו: 04-671-7530

מזמינים אתכם להכיר את עולם העיצוב בפרקטים ולרצף באמצעות יופיו הייחודי של העץ, אנו משווקים פרקט אירופאי תוצרת בלגיה באיכות וברמה הגבוהה ביותר.

פרקט הוא ריצוף עץ שלרוב מתאפיין בשילוב של אריחי עץ מעובד זה בזה.

ריצוף פרקט עשוי לעיתים עץ מלא, עץ רבוד וחומר במראה דמוי עץ.

המקום הטבעי והמקובל ביותר לשילוב פרקט הוא חדרי שינה, רצפת הפרקט מוסיפה חמימות ומעניקה לרגל יחפה משטח נעים ופחות קר בחורף, כמובן שכיום מקובל להתקין פרקט גם בכל חלל הבית.

רצפות פרקט מגיעות כיום במגוון חומרים , דוגמאות ומחירים ויכולות להיות עשויות ממגוון סוגי עץ- אלון, מהגוני, אגוז,דובדבן, מייפל ועוד.

סוגים של פרקטים:

פרקט עץ תלת שכבתי – בנוי משכבה  עליונה ודקה של עץ מלא , אשר תחתיה מונחת שכבת HDF. הפרקט נותן תחושה דומה לזו של העץ המלא גושני הוא נועד להוזיל עלויות ועם זאת לשמר את הטקסטורה והתחושה הטיבעית של העץ.

פרקט למינציה– ציפוי סינתטי בעל מראה וטקסטורה של עץ טיבעי,  עשוי מתשתית של HDF , עליו  שכבה דקה וקשיחה  של הדפס עץ ושכבת מגן שקופה. פרקט הלימנציה זול מפרקטי העץ למינהם משום שאין משתמשים בעץ שהוא המרכיב היקר בפרקט. מחירו הזול ודרישות האחזקה הנמוכות שלו, כמו גם נוחות ההתקנה והטכנולוגיה ההולכת ומשתפרת של ייצורו מציבים אותו כאלטרנטיבה טובה לפרקט העץ.

פרקט פולימרי עמיד במים– בשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולוגיה נוצר סוג חדש של פרקטים סינתטיים שהם אינם פרקט למינציה אל פרקט פולימרי עמיד במים ורטיבות ב- 100%. הפרקט הפולימרי מגיע בלוחות בעובי 3 מ"מ עד 8 מ"מ.

חברתנו מספקת שירותי התקנה ע"י מיטב מתקיני הפרקט.
צוות מקצועי יסייע לכם לבחור את הפרקט המושלם.

פרקטים בהלול עיצובים 14
פרקטים בהלול עיצובים 17
פרקטים בהלול עיצובים 18
פרקטים בהלול עיצובים 8
פרקטים בהלול עיצובים 10
פרקטים בהלול עיצובים 2
פרקטים בהלול עיצובים 16
פרקטים בהלול עיצובים 11
פרקטים בהלול עיצובים 12
פרקטים בהלול עיצובים 5
פרקטים בהלול עיצובים 9
פרקטים בהלול עיצובים 4
פרקטים בהלול עיצובים 7
פרקטים בהלול עיצובים
פרקטים בהלול עיצובים 1
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
מעוניינים בייעוץ מקצועי?

השאירו פרטים לתיאום.

או התקשרו: 04-671-7530